Sipariş ve Destek 0212 858 0 709
SSL Ile Güvenli Alışveriş

Güvenli Alışveriş

 

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerli.  SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz. 

 

 

Kredi Kartı Güvenliği

 

www.polimermalzeme.com web sitesinde, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için her zaman en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır.

 

Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar vardır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir.  www.polimermalzeme.com web sitesi kişisel bilgilerinizi, kart numarası ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz. Sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni budur.

 

 

SSL Güvenlik Sertifikası

 

www.polimermalzeme.com web sitesinde SSL güvenlik sertifikalarının en yüksek standardı olan SSL (Green Bar: Yeşil  Adres Çubuğu) sertifikasına sahip bir alışveriş sitesi. Bu sertifikaya sahip olmak isteyen tüm firmalar gibi, www.polimermalzeme.com web sitesinde çok sıkı bir güvenlik prosedüründen geçti. 

 

Güvenliğinizi test edin! Internet Explorer 7.0 ve üzeri bir tarayıcı kullanıyorsanız, adres çubuğunuz firma bilgisiyle birlikte aşağıdaki yeşil renkte görünür. Diğer tarayıcıların güncel versiyonlarında adres çubuğunun görünümü farklıdır.

 

 

3D Secure/3 Boyutlu Güvenlik

 

3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir.

 

Bu yöntemle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen özel bir şifreyle onaylaması gerekir.

 

 

www.polimermalzeme.com web sitesinden yapacağınız alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa 3D Secure ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

İyi Alışverişler Dileriz.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.